.

.

New
Судемота Доказ Покриени Тоалетна Хартија Носителот, Кампер Р. В. Тоалетна Хартија Носителот, Ѕид Монтирани Ткиво Диспензерот, Сребро

Судемота Доказ Покриени Тоалетна Хартија Носителот, Кампер Р. В. Тоалетна Хартија Носителот, Ѕид Монтирани Ткиво Диспензерот,

DEN 841.60

Стока
Во продавницата

Структурата на производот е речиси затворена, целиот стил на покривање ќе го одржува ткивото чисто и суво од можно прскање со вода , исто така, ќе го спречи вашето домашно милениче да се распарчи и да јаде ролна хартија. Заоблен агол дизајн, можете да видите преку прозорецот колку хартија останува. Доволно голема полица за складирање за сите големини на мобилни телефони или други работи, направете ја вашата бања погодна. Самолеплива лента во држачот за тоалетна хартија, силна лепливост и штити од вода.направете го стабилен без оштетување на ѕидот. Препорачаната висина на инсталацијата е 40 инчи или повеќе,лесно се земаат хартиени крпи. Структурата на производот е речиси затворена, целиот стил на покривање ќе го одржува ткивото чисто и суво од можно прскање со вода , исто така, ќе го спречи вашето домашно милениче да се распарчи и да јаде ролна хартија.Заоблен агол дизајн, можете да видите преку прозорецот колку хартија останува. Доволно голема полица за складирање за сите големини на мобилни телефони или други работи, направете ја вашата бања погодна.Самолеплива лента во држачот за тоалетна хартија, силна лепливост и штити од вода.направете го стабилен без оштетување на ѕидот.Препорачаната висина на инсталацијата е 40 инчи или повеќе,лесно се земаат хартиени крпи.БОЈА : Сребрен Материјал : нерѓосувачки челик + Пластичен пакет Содржина : 1* ткивна кутијасамо горенаведената содржина на пакувањето, други производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи