.

.

New
Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Челична Жица Дијаметар 4.0 мм, Надворешен Дијаметар 58мм Притисок Плоча Пролет Ослободување Пролет Враќање Пролет )

Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Челична Жица Дијаметар 4.0 мм, Надворешен Дијаметар 58мм Притисок Плоча Пролет

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока цврстина на истегнување, отпорност на ' рѓа, добра еластичност. Големина : дијаметар на жица (4,0 мм), надворешен дијаметар (58мм), должина (20-100мм). Материјал : пролетен челик. Количина : 5. Компресивните пружини се изработени од висококвалитетен пролетен челик, против замор, тврд; висока јачина и издржливост. Различни големини. Униформно растојание, униформен стрес, стабилно враќање, добра флексибилност и добри механички својства.Дијаметар на челична жица за компресија на место 4,0 мм, надворешен дијаметар 58мм плоча под притисок пружина ослободување пролет враќање на пролетта : Компресија Пролет/Компресија Големина На Пружина : дијаметар на жица (4,0 мм), надворешен дијаметар (58мм), должина (20-100мм)Материјал : пролетен челик површинска обработка : нетретирана количина : 5карактеристики : компресивните пружини се изработени од висококвалитетен пружински челик, анти-замор, тешко; висока јачина и издржливост. Различни големини.Опис на големината : ознака За Големина : д (дијаметар на жица) * Д (надворешен дијаметар) * Л (должина) на пример : 1.0 * 11 * 10 (дијаметарот на жицата е 1,0 мм, надворешниот дијаметар е 11мм, а должината е 10мм.)Објаснете го купувањето : Ако ја немате потребната должина, можете да купите слична големина. На пример, ако сакате да купите 1.0 * 11 * 15, можете да купите должина од 10 мм, а потоа запишете во областа за пораки : 1.0 * 11 * 15. (Ве молиме погледнете го списокот со залихи за купување)Забелешка : големината на забелешките во областа за пораки мора да биде во списокот со залихи, во спротивно нема да можеме да ја испратиме стоката, ве молам простете ми.Забелешка : следното е список на сите наши инвентар дијаметар на жица 0,2 мм (ознака за големина : д (дијаметар на жица) * Д (надворешен дијаметар) * Л (должина))дијаметар на Жица 0,3 мм (ознака на големина : д (дијаметар на жица) * Д (надворешен дијаметар) * Л (должина))дијаметар на Жица 0,4 мм (ознака на големина : д (дијаметар на жица) * Д (надворешен дијаметар) * Л (должина))дијаметар на Жица 0,5 мм (ознака за големина : д (дијаметар на жица) * д (надворешен дијаметар) * л (должина))дијаметар на жица 0,6 Мм (ознака на големина : д (дијаметар На жица) * Д (надворешен дијаметар) * л (должина))дијаметар на жица 0,7 мм (ознака на големина : д (дијаметар На Жица) * Д (надворешен дијаметар) * л (должина))дијаметар на жица 0,8 Мм (ознака на големина : д (дијаметар На Жица) * Д (надворешен дијаметар)) * Л (должина)) дијаметар на жица 0,9 мм (ознака за големина : д (дијаметар на жица) * д (надворешен дијаметар) * л (должина)) Дијаметар на жица 1,0 Мм (си.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи