.

.

New
20 Парчиња ПРИКЛУЧОК Од Серијата XH2501 1 * 5P 2,5 mm Директно Игла Жица До Табла/Жица До Жица Конектор Преку Дупка, P =2,5 mm XH Конектор Машки игла 0,098 2,50 mm Месинг W-2501S05P-K000

20 Парчиња ПРИКЛУЧОК Од Серијата XH2501 1 * 5P 2,5 mm Директно Игла Жица До Табла/Жица До Жица Конектор Преку Дупка, P =2,5

DEN 121.12

Стока
Во продавницата

20 Парчиња ПРИКЛУЧОК од серијата XH2501 1*5 P 2,5 mm директно игла од жица до табла/конектор од жица До жица Преку Дупка, P =2,5 mm XH конектор машки игла 0,098" 2,50 mm месинг W-2501 S05 P-K000. 20 Парчиња ПРИКЛУЧОК од серијата XH2501 1*5 P 2,5 mm директно игла од жица до табла/конектор од жица До жица Преку Дупка, P =2,5 mm XH конектор машки игла 0,098" 2,50 mm месинг W-2501 S05 P-K000.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи