.

.

New
Jerify 40 Пакет 8.5 инчен Игралиште Топки Рефус Шарени Надувување Booncy Dodgeball Ракомет Kickball За Деца Возрасни Игри Со Топка, Теретана, Кампови, Пикник, Плажа,Училиште, Внатреш

Jerify 40 Пакет 8.5 инчен Игралиште Топки Рефус Шарени Надувување Booncy Dodgeball Ракомет Kickball За Деца Возрасни Игри Со

DEN 1103.84

Стока
Во продавницата

Ќе Добиете : 40 пакети 8,5 инчни топчиња за игралиште на надувување, кои доаѓаат во 8 светли бои : црвена, жолта, сина, зелена, виолетова, портокалова, розова и цијан; Изобилство во количина и богата со бои, доволно за да ја задоволите вашата секојдневна употреба, тие се многу популарни кај децата; Забелешка : иглата и воздушната пумпа не се вклучени во пакетот. Симнете Се од Софата и Фит : нашите живи топки ќе се погрижат вашето дете да остане активно и здраво; Држете ги вашите деца подалеку од мобилни телефони, таблети и други електронски производи со часови; тие ќе направат разлика во детството на децата. Сигурен Материјал : нашите шарени ракометни игралишта се изработени од квалитетен пвц материјал, кои се отпорни на дамки, отпорни на солзи, цврсти и безбедни, без разлика какво е времето, ќе остане Во добра состојба; Лесен по тежина, погоден за носење или чување по употреба, без да зафаќате премногу простор. Лесно За Држење : топчињата за избегнување на надувување се погодни за деца се дизајнирани со текстура на текстура со максимален зафат, дури и за помали раце; меката површина на отскокнување е безбедна за деца и возрасни, топката безбедно ги апсорбира ударите и отскокнува од главата и телото, уживајте во забавата со играње и вежбање на отворено. Широка Примена : нашите топки за игралиште ќе му овозможат на вашето дете часови активна, забава на отворено; Идеален За училишни спортски сали, центри за рекреација и клубови после училиште, користете топки за игри со доџбол, кикбол, четири квадрати, држете се подалеку и класични детски спортови.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи