.

.

New
Bluetooth Wifi Одбор Безжична WiFi Картичка Модул Замена Дел За Microsoft Xbox One S

Bluetooth Wifi Одбор Безжична WiFi Картичка Модул Замена Дел За Microsoft Xbox One S

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Bluetooth Wifi Табла Замена Безжична Wi Fi Картичка Модул Замена Дел За Microsoft Xbox Еден Тенок. Совети : ова е замена за да го замените Вашиот Стар Модул За Wi Fi Картичка за оштетување, не вклучувајте упатства, ве молиме инсталирајте го од професионален техничар. Скршен Вашиот Модул Wi Fi Картичка? не треба да менувате нов уред, само купете ја оваа ставка и заменете Го Модулот За Wi Fi Картичка за оштетување, оставете ја машината повторно да работи. Компатибилен Со : Microsoft Xbox Една Тенка Конзола (ве Молиме проверете го вашиот модел пред купувањето). Испратени од . Било какви прашања, ве молиме контактирајте не прво, ќе се потрудиме да ви помогнеме. Bluetooth Wifi Табла Замена Безжична Wi Fi Картичка Модул Замена Дел За Microsoft Xbox Еден Тенок. Совети : ова е замена за да го замените Вашиот Стар Модул За Wi Fi Картичка за оштетување, не вклучувајте упатства, ве молиме инсталирајте го од професионален техничар. Скршен Вашиот Модул Wi Fi Картичка? не треба да менувате нов уред, само купете ја оваа ставка и заменете Го Модулот За Wi Fi Картичка за оштетување, оставете ја машината повторно да работи. Компатибилен Со : Microsoft Xbox Една Тенка Конзола (ве Молиме проверете го вашиот модел пред купувањето). Испратени од . Било какви прашања, ве молиме контактирајте не прво, ќе се потрудиме да ви помогнеме. Содржина на пакетот : 1x Bluetooth Wifi Табла Замена Безжична Wi Fi Картичка Модул Замена Дел За Microsoft Xbox Еден Тенок.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи