.

.

New
16 парчиња среда Адамс Торби За Подароци За Роденденски Забави Адамс Хартија Чанти За Забави Со Рачки Среда Роденден Добри Чанти Торби За Подароци За Бонбони За Мом?

16 парчиња среда Адамс Торби За Подароци За Роденденски Забави Адамс Хартија Чанти За Забави Со Рачки Среда Роденден Добри Чанти

DEN 143.84

Стока
Во продавницата

Пакетот Вклучува : 16 парчиња среда адамс карактер Партија Предавање кеси.Незаборавни Спомени : генијалноста На торбата За подароци За забави Во Среда Адамс ќе биде направена за вас детска среќна забава, резервите за забави ќе создадат одлична забава за вашата забава,може да ви помогне да осветлите убава ноќ и да поминете незаборавни моменти за семејството и пријателите. Пакетот Вклучува : 16 парчиња среда адамс карактер Партија Предавање кеси.Нека имате среќно шопинг искуство.Можете да користите кеси за подароци за забави за задоволства, бисквити, закуски, услуга bags. Торбите за подароци се погодни за многу прилики, како што се роденденски, чај и свадбени забави, можете да ги наполните торбите за забави со колачиња, бонбони, мали играчки и да им ги дадете на вашите пријатели. Сите торби за подароци за забави доаѓаат со горната рачка што е удобна за носење на вашиот гостин. Висок Квалитет : овие хартиени кеси за забави се изработени од висококвалитетна крафт-хартија, што значи цврсти и издржливи кеси за подароци што нема да се откинат кога ќе се ракува. Совршена Големина : големината на хартиената кеса за забави е 8, 5х5, 9 х3, 1 инчи. Сите торби за подароци за забави доаѓаат со горната рачка што е удобна за носење на вашиот гостин. 100% Гарантирано Задоволство : нашиот тим за услуги на клиентите е пријателски и ентузијастички, ако имате какви било прашања или предлози за нашите партиски материјали, ве молиме контактирајте не директно. Висок Квалитет : овие хартиени кеси за забави се изработени од висококвалитетна крафт-хартија, што значи цврсти и издржливи кеси за подароци што нема да се откинат кога ќе се ракува. Ќе ви се допаднат торбите за подароци за забави тоа може да создаде убава атмосфера на вашите партии.Среда адамс тематските партиски материјали ќе создадат голем хит и забава за вашата забава, може да ви помогне да осветлите убава вечер за незаборавни моменти за семејството и пријателите. Цртаниот модел е отпечатен на хартиените кеси, ќе добиете божиќна хартиена кеса. _Среда Адамс Роденденски Торби За Подароци _ оваа среда адамс тематските торби за подароци ќе им дадат на вашите деца големо изненадување. Добредојдовте во нашата продавница, се фокусиравме на правење производи за празници или родендени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи