.

.

New
Неродеко 3 парчиња Мермерна Жито Смола Плоча За Складирање Бања Плоча За Складирање За Дома

Неродеко 3 парчиња Мермерна Жито Смола Плоча За Складирање Бања Плоча За Складирање За Дома

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Чинија За Садови за Послужавник за Ситници : послужавник За накит Во бања Изработен од материјал од смола, без ' рѓа,, цврст и. Шминка : Изработена од висококвалитетен материјал за долго време и употреба. Стојат : Класичен мермер шема, едноставна форма, добар декорација ефект. Држач за клучни Монети : Повеќекратна Употреба - според вашите различни потреби, овој послужавник одговара за резервоар за тоалет, мијалник, бања, суета, плакар за постелнина, ноќна маса, кујна. Вие исто така може да се сместат растителни или украсни предмети на неа или на други места во домот или хотелот. Фиока За влез во сарај : може да биде подарок за домаќинство за вашите пријатели, оваа едноставна плоча за складирање во стил може да одговара на секој стил на украсување на домот. Чинија За Садови за Послужавник за Ситници : послужавник За накит Во бања Изработен од материјал од смола, без ' рѓа,, цврст и. Шминка : Изработена од висококвалитетен материјал за долго време и употреба. Стојат : Класичен мермер шема, едноставна форма, добар декорација ефект. Држач за клучни Монети : Повеќекратна Употреба - според вашите различни потреби, овој послужавник одговара за резервоар за тоалет, мијалник, бања, суета, плакар за постелнина, ноќна маса, кујна. Вие исто така може да се сместат растителни или украсни предмети на неа или на други места во домот или хотелот. Фиока За влез во сарај : може да биде подарок за домаќинство за вашите пријатели, оваа едноставна плоча за складирање во стил може да одговара на секој стил на украсување на домот. Пакетот Вклучува 3 х Карактеристики на плочата За складирање-Големина : Околу 23,20Х8, 20Х1, 80см/9, 12х3, 22Х0, 71инч украсен метален послужавник. - Боја : бела гостинска крпа. - Класичен мермерен модел, едноставна форма, добар декоративен ефект козметички послужавник. - Материјал од смола, безбедни и керамички садови за складирање накит. - Исклучителна фиока за складирање бања, врвна и дарежлива, за задоволување на потребите на семејните бањи или организаторите на единиците. - за чување тоалет, сапун, накит, крпа и други ситници прикажување обетки на маса. - Соодветна големина, нема да зазема многу повеќе простор, погодно за користење торба. - Материјал : смола десерт послужавник.Информации за стоки Чинија За садови Со Послужавник Едноставна форма И шема на жито ќе го направат убав украс за бања.сандрис влезот послужавник оваа фиока за складирање нуди издржливост и разноврсност за сите гостопримливи потреби.штанд Произведен со материјал со одлична изработка.држач за клучни монети Може да биде поставување и чување крпи за бања, чаши, тоалети итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи