.

.

New
Музит Печатење Куче Јака Темперамент Поводник Измет Торба Во Собата Прилагодливи Миленичиња Јаки Елеци/Б/с

Музит Печатење Куче Јака Темперамент Поводник Измет Торба Во Собата Прилагодливи Миленичиња Јаки Елеци/Б/с

DEN 1219.20

Стока
Во продавницата

Дизајн на моден Стил, Вашето Домашно Милениче Е Кул. Елаборирана Ткаенина, Лесна за Перење. Карактеристики : Персонализирани, Прилагодливи, Удобни. Одговараат За : Мали Средни Големи Кучиња. Направете Го Вашето Куче Лесно За Набудување и Безбедно, Совршено За Секојдневни Прошетки. Дизајн на моден Стил, Вашето Домашно Милениче Е Кул.Елаборирана Ткаенина, Лесна за Перење.Карактеристики : Персонализиран, Прилагодлив, Удобен Костум За : Мали Средно Големи Кучиња.Направете Го Вашето Куче Лесно За Набудување и Безбедно, Совршено За Секојдневни Прошетки.Материјал : Полиестер (1 инч 25,4 Мм или 1мм 0,0393 Инчи)Содржина На Пакетот : 1 Еез Прицврстувач За Кучиња Забелешка : Може Да Има Грешка од 2-3 см Предизвикуваат Рачни Мерења.За Облеката Со Две Нозе, Обрнете Внимание На Обемот на Градите, а За Четири Нозе, Мора Да Одговара За Обемот на Градите и Должината на Грбот.За Растечкото Кученце, Подобро Изберете поголема Големина.Дајте Му На Вашето Домашно Милениче Добар Опсег На Движење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи