.

.

New
Када Славини Кујна Чешма, Филтер За Вода Допрете Црна Преклопени Нерѓосувачки Челик 360 ° Ротација Вода Чешма-Б XXSHN

Када Славини Кујна Чешма, Филтер За Вода Допрете Црна Преклопени Нерѓосувачки Челик 360 ° Ротација Вода Чешма-Б XXSHN

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Славината е изработена од висококвалитетен и издржлив нерѓосувачки челик, со перформанси отпорни на ' рѓа и антикорозивни, што може да обезбеди сигурни перформанси долго време. Придржувајте се до употребата на најквалитетни суровини, најдобрите компоненти и најнапредниот производствен процес. Ние сме посветени на обезбедување висококвалитетна услуга по продажбата, ве молиме слободно контактирајте не во секое време. Дизајниран за инсталација пред прозорецот, преклопната кујнска славина заштедува многу простор, што може ефикасно да го реши проблемот при отворање на прозорецот. Славината е погодна за повеќето од следниве системи за прочистување на водата, кои можат да се инсталираат во повеќето мијалници, обезбедувајќи почиста филтрација за готвење или пиење, користејќи ја славината без функција за прочистување на водата. Оловната цевка може да се ротира, што ви овозможува слободно да ја прилагодите насоката на устата и лесно да го покриете целиот мијалник за да биде целосно погоден за повеќето мијалници. Материјал : 304 нерѓосувачки челик пенетрација кујна славина дебелина на клупата : 35мммонтирање дупка : 12-28мм карактеристики : 360 ° ротацијастил : Единечна единствена дупка, само ладен водовод : керамичка тапа за кујна за систем за обратна осмоза и систем за филтрирање на вода За Нас1. Овој бренд е долгорочен успешен снабдувач на пазари, обезбедувајќи кујнски славини, додатоци за бања и системи за туширање.2. Сите додатоци се изработени од висококвалитетни материјали и произведени во високи стандарди.3. Ние исто така нудиме квалитетна услуга по продажбата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи