.

.

New
Одново 16gb Pendrive Хорор Палецот Прст Модел USB Флеш Диск Меморија Стап

Одново 16gb Pendrive Хорор Палецот Прст Модел USB Флеш Диск Меморија Стап

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Новина палецот Прст хорор модел дизајн. Добар изглед. Добра идеја за подарок. Тоа ќе биде големо изненадување за нив. Лесно и брзо за складирање податоци, резервна копија на податоци и пренос на компјутерски датотеки. Поддржани оперативни системи : Виндоус 10/8/7/Виста/XP/Me/2000 / Mac Os X / Linux 2.6 x.новина палецот прст хорор модел дизајн. Добар изглед. Добра идеја за подарок. Тоа ќе биде големо изненадување за нив. Лесно и брзо за складирање податоци, резервна копија на податоци и пренос на компјутерски датотеки. Поддржани оперативни системи : Windows 10/8/7/Виста/XP/Me/2000 / Mac Os X / Linux 2.6 x. Новина 16gb Пенкало Диск Палецот Прст Хорор Модел USB Флеш Диск Меморија Стап, Добар Подарок Идеасо убав изглед и висок квалитет, ОВАА НОВИНА USB е добар избор за складирање на податоци, резервна копија на податоци и пренос на компјутерски датотеки. Покрај тоа, тоа е навистина одлична идеја за подароци за пријатели или роднини. Добро за целите на училишна или работна употреба.USB 2.0 Приклучок И Брзина На Репродукција : >10mb/Брзина На Пишување : >3 MB/SPackage вклучуваат : 1 X USB Флеш-Уред.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи