.

.

New
Божиќно Здолниште Со пом Пом, Божиќни Украси од 48 инчи, Божиќен Декор За Божиќни Божиќни Подароци Смешна Празнична Забава Зимска Нова Година Црвено Зелена Елка Дек?

Божиќно Здолниште Со пом Пом, Божиќни Украси од 48 инчи, Божиќен Декор За Божиќни Божиќни Подароци Смешна Празнична Забава Зимска

DEN 158.40

Стока
Во продавницата

?ОРИГИНАЛНО ДИЗАЈНИРАНО ЗДОЛНИШТЕ ОД ДРВО : сите наши здолништа за новогодишна елка се оригинално дизајнирани и живописни печатени. Со бонбони, кутии за подароци, божиќни венци, борови шишарки, бонбони, божиќни чорапи и други божиќни елементи. Тоа ќе биде совршен божиќен допир за секоја тема за божиќен декор. Тоа ќе го покрие штандот на вашата елка и сите грозни жици, за да му дадете на вашиот празничен дом ненатрупан изглед. ?МЕК ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Мек Полиестер, кој е удобен за допир и мала тежина. Лесен за чување и употреба уште многу сезони. ?ПАКЕТ : 1 парчиња Елка Здолниште. Дијаметарот од 48 инчи (122 см) совршено ќе ги надополни вашите новогодишни елки. Вашето здолниште од дрво е најдобро да се протега 4-8 инчи надвор од најшироките гранки на вашето дрво, ве молиме измерете го дијаметарот на вашето дрво пред да го купите. ?УПАТСТВО ЗА НЕГА : за да биде убаво како првиот ден, ве молиме рачно измијте го со топла вода или машина измијте го на циклус на делекати, а потоа закачете го да се исуши. И најдобро пеглајте го на ниска температура со крпа одозгора за да ја заштитите бојата од топлина. ?ГАРАНЦИЈА БЕЗ РИЗИК : со цел да го исполниме вашето целосно задоволство, обезбедуваме Гаранција За Враќање На Парите Без Ризик Од 30 Дена. Ставете го на дното на Елката, може да биде подарок за вашето семејство и пријатели. Покрај тоа, здолништето на дрвото е совршено за криење на рамките на дрвјата и прикривање на држачот на дрвото за да ги одржувате вашите подови чисти од борови иглички или сок од дрвја. Рустикалното здолниште од дрво е одлично за дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, училиште, супермаркет итн. Како специјални украси, тие можат да додадат празнична атмосфера без разлика каде ќе ги ставите. Нашето здолниште од дрво користи класични бои, а исто така вклучува елементи и различни дизајни на решетки во боја, што го прави ваша декорација и подарок полн со убов. Може да се користи со какви било украси и повторно да се користи многу години. Ги одржува вашите подови чисти од борови иглички или сок од дрвја и нуди место за подароци за реквизити. Прекрасното здолниште од дрво е дизајнирано со слатки дезени, меки и совршени за декорација на викендичката.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи