.

.

New
SAMSUNG 34-Инчен SJ55W Ultrawide Игри Монитор-75hz Освежи, WQHD Компјутерски Монитор, 3440 x 1440p Резолуција, 4ms Одговор, FreeSync, Сплит Екран, HDMI, Црна

SAMSUNG 34-Инчен SJ55W Ultrawide Игри Монитор-75hz Освежи, WQHD Компјутерски Монитор, 3440 x 1440p Резолуција, 4ms Одговор,

DEN 3984.00

Стока
Во продавницата

34-ИНЧЕН УЛТРАВИДЕН МОНИТОР со РЕЗОЛУЦИЈА НА WQHD (3440 x 1440p).Монтирање на ѕид (Големина мм) 100,0 х 100,0. Аголот на гледање е 178° (Ж) / 178° (В); Односот Е 21 : 9. СОВРШЕН ЗА УПОТРЕБА СО ДВОЕН МОНИТОР со моќни карактеристики на поделен екран со повеќе задачи-PBP/PIP И лесен за употреба вграден софтвер за поделен екран. AMD FREESYNC ја синхронизира стапката на освежување на вашата графичка картичка и мониторот со широк екран за да го намали кинењето и пелтечењето на сликата. ПОВРЗЕТЕ ПОВЕЌЕ ВЛЕЗНИ ИЗВОРИ преку HDMI порти и порта за прикажување. Тип На Напојување-НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V. Потрошувачка На Енергија (Макс) - 59 W. Потрошувачка На Енергија (стенд-бај) - помалку од еднаква на 0,3 W. Max Stand By Power (DPMS) - помалку од еднаква на 0,5 W. ТЕНОК ПАНЕЛ, ЕЛЕГАНТЕН Y-ШТАНД и МЕТАЛНА РАМКА носат квалитет и стил на работното место или дома. Навалување- (-1,5°) (плус/минус 1,0°)до 15,0°(плус/минус 2,0°). ПОТЕМНИ ЦРНЦИ со водечки во индустријата 3000 : 1 сооднос на контраст на напреден VA панел. Димензии на производот Без Држач-32,6 х 14,5 х 4,1 инчи. Откријте Го Samsung 34 Инчен Sj55w Ultrawide Gaming Монитор (LS34 J550 WQNXZA) со сооднос 21 : 9, VA панел, amd Free Sync технологија и 3440 x 1440 резолуција која нуди приближно 2,4 пати поголема густина На Целосна HD. Компјутерскиот монитор SJ55 W СО широк екран на Samsung ви носи тотално извонредни слики што го прават вашиот WQHD ултравиуден монитор да се издвојува од толпата. Одликувајќи Се Со Amd Free Sync, кој може да ја одржува синхронизирана стапката на освежување на вашиот монитор и графичка картичка, samsung ultrawide 1440p мониторот ги намалува и кинењето на сликата и пелтечењето. Крајниот резултат е беспрекорно непречено искуство со игри како ниеден друг. Мониторот SJ55 W 34-инчен е совршен и за вашиот работен простор, што ви овозможува удобно да извршувате повеќе задачи на еден единствен ултравијален екран. Одморете се од вашите работни документи за да достигнете ново ниво во вашата омилена игра, а потоа ставете ја играта на пауза за да ја прејадете следната епизода од вашето омилено шоу.. или направете го сето тоа во исто време! Без разлика како го користите вашиот ултравиуден монитор, ќе уживате во неговиот извонредно детален квалитет на сликата. Samsung 34-инчен sj55w ultrawide WQHD монитор ви ги дава сите опции за поврзување што ќе ви бидат потребни и со порта за прикажување и СО HDMI порти додека е тенок панел, метална рамка и елегантен Y-штанд го демонстрираат квалитетот и стилот на навистина револуционерно парче технологија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи