.

.

New
Брава Надолу Појас Брава Куче Јака-тор &засилувач; Локи Позира/Ретро Стрипови Наредени-1,5 Широк-Се Вклопува 16-23 Вратот-Медиум

Брава Надолу Појас Брава Куче Јака-тор &засилувач; Локи Позира/Ретро Стрипови Наредени-1,5 Широк-Се Вклопува 16-23 Вратот-Медиум

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Одговара на 16-23" големина на вратот и е широк 1,5". Бравата е минијатурна автентична Брава на Безбедносниот Ремен, така што ќе го притиснете централното копче за да го ослободите затворачот. Изработена од полиестер со висока густина и издржливи челични компоненти, оваа јака е изградена да трае и има прекрасни живописни уметнички дела. Овој патентиран производ (Д609, 408) е рачно изработен во САД со Тока Надолу и е официјално лиценциран од Стрипови На Марвел. Појавување води/каишки на располагање. Вашето куче ќе зборува за градот кога луѓето ќе забележат дека ја носат Оваа прекрасна Јака За Кучиња со Појас! Изработена од полиестер со висока густина и издржливи челични компоненти, оваа јака е изградена да трае. Се одликува со прекрасни живописни уметнички дела. Бравата е минијатурна автентична Брава на Безбедносниот Ремен, така што ќе го притиснете централното копче за да го ослободите затворачот. Овој производ Е Направен во САД Со Тока Надолу Ад. и официјално лиценциран Од Марвел Стрипови.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи