.

.

New
Фитполо ИД205Л Паметен Часовник Замена Бендови Паметни Часовник Ремен

Фитполо ИД205Л Паметен Часовник Замена Бендови Паметни Часовник Ремен

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Затворање на бравата. Оригинални опсези за часовници ЗА замена НА ОЕМ за паметен часовник Fitpolo Very Fit ID205 L. Прилагодлив за да одговара на големината на вашиот зглоб од 5,4 инчи до 7,6 инчи. Мекиот и издржлив материјал ТПУ ве прави да го носите поудобно. Лесно се менува и заменува без други дополнителни алатки. Забелешка : ремените Се нанесуваат На Многусоодветни ID205 L, ID205, ID205 G, проверете дали моделот е точен пред да нарачате!. Затворање на бравата. Оригинални опсези за часовници ЗА замена НА ОЕМ за паметен часовник Fitpolo Very Fit ID205 L. Прилагодлив за да одговара на големината на вашиот зглоб од 5,4 инчи до 7,6 инчи. Мекиот и издржлив материјал ТПУ ве прави да го носите поудобно. Лесно се менува и заменува без други дополнителни алатки. Забелешка : ремените Се нанесуваат На Многусоодветни ID205 L, ID205, ID205 G, проверете дали моделот е точен пред да нарачате!. Материјал : ТПЕ, Бои од НЕРЃОСУВАЧКИ челик : Розови Соодветни Големини На Зглобот : 5,4-7,6 инчи / 137-193 мм Што има во кутијата : id205l заменски ленти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи