.

.

New
Велстил Ефес |%100 памучна турска крпа за Плажа 39х71 инчи-Брзо Сушење, Пешкир За Плажа Без Песок Преголеми - Претходно Измиено Турско Ќебе За Плажа - Лесни Преголеми Крп

Велстил Ефес |%100 памучна турска крпа за Плажа 39х71 инчи-Брзо Сушење, Пешкир За Плажа Без Песок Преголеми - Претходно Измиено

DEN 190.40

Стока
Во продавницата

? Детали : овие турски Крпи за Плажа направени од %100 турски Памук. Овие преголеми крпи за плажа се сертифицирани ЗА ОЕКО-ТЕКС. ? Лесни И Апсорбирачки Вода : Поради нивната мала тежина, тие можат да се складираат за да заштедат простор - идеални за ранци! Специјалната техника на ткаење и употребата на висококвалитетен памук обезбедуваат максимална апсорпција. ? Разновиден : овие крпи за плажа можете да ги користите во бања, спа, теретана, јога. Кога одите на долго патување или во авион, можете да го користите како ќебе за патување. Користете како маса-софа-стол и покривка за кревет, ќебе за пикник, крпа за коса. Додадете неколку бои во вашиот живот. ? Специјален Подарок : овие турски Крпи за Плажа се одлични за секоја пригода за давање подароци и се совршен подарок за себе или за вашата сакана. Тие се дефинитивно совршен подарок за изненадување за да ја потсетат таа посебна личност колку се грижите за нив. ? Упатства за нега : ве Молиме измијте го одделно пред првата употреба. Можете нежно миење и во машината. (Максимум 86°F-30°C) не препорачуваме користете фен за ткаен производ. Ако треба да користите фен, Ве молиме "Исушете Ја Ниската Топлина". Ви препорачуваме да ги закачите да се исушат. Ве молиме, не користете белило. Турски Пешкир за Плажа, Природен Памучен Песок Бесплатен Пешкир За Плажа, Пешкир За Базен, СПА Пешкир, Раб Лесен Пешкир◼ Природен Памук Qu Брзо Сушење◼ Лесен Материјал : 100% Природен Памук, Оеко-Текс Сертифициран Боја : Повеќе Бои : 40 х 70 инчи (XL големина)ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Совршен За употреба На Плажа, Бања, Базен, Теретана, Спа, Јога Класа И Пикник. Нашите крпи се лесни, компактни и совршени за патување. Овој производ можете да го користите и како шал, шал, капак за стол, чаршав и подлога за пикник. БРЗ СУВ СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК : овие турски Крпи за Плажа се одлични за секоја пригода за давање подароци и се совршен подарок за себе или за вашата сакана. Тие се дефинитивно совршен подарок за изненадување за да ја потсетат таа посебна личност колку се грижите за нив. ВИСОК КВАЛИТЕТ : нашите производи се направени со ОЕКО-ТЕКС сертифицирани памучни предива и не содржат штетни материи. Овој пешкир многу ефикасно ја апсорбира водата и се суши за неколку минути.ПРЕТХОДНО ИЗМИЕНИ : сите наши крпи се претходно измиени со помош на органски рачно изработен сапун од маслиново масло.НЕГА : можете ладно (86 F) измијте и нежно исушете во машината. Ве молиме, не користете белило.*Во памучни ткаени производи, понекогаш димензиите и тежините може да се разликуваат од 1-2 инчи и 0,5-1 Унци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи