.

.

New
Рудолфс Шацкиште Елка Декорација Ѕвона И Тапанар Дрво Декорација Зајфен Елка 8,5 см Руда Планини Нови

Рудолфс Шацкиште Елка Декорација Ѕвона И Тапанар Дрво Декорација Зајфен Елка 8,5 см Руда Планини Нови

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Вистински руда планински ракотворби Од Зајфен и околниот регион. Имаме играчки И руда планинска народна уметност. Предметите се достапни во сите видови дизајни во продавницата. Предметите се нови во оригиналното пакување. Произведено Во Саксонија, Германија. Висина на декорација на дрво од 8,5 см.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи