.

.

New
Азееда Кондензиран Срцев Растение Компактен Острилка За Моливи

Азееда Кондензиран Срцев Растение Компактен Острилка За Моливи

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

42мм дијаметар од 20мм длабоко. Острилка за моливи со една дупка. Куќиштето собира струготини. Извртливиот капак ја покрива дупката на сечилото. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите неверојатни дизајнери. 42мм дијаметар од 20мм длабоко. Острилка за моливи со една дупка. Куќиштето собира струготини. Извртливиот капак ја покрива дупката на сечилото. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите неверојатни дизајнери. Чувајте ги вашите моливи остри и подготвени за употреба со овој цврст, острилка со една дупка со еден од нашите прекрасни дизајни. Капакот за извртување ја крие дупката до сечилото и целосно се отстранува за да се отфрли струготини. Големина : Дијаметар : 42ммдептина : 20мм.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи