.

.

New
CUPSHE Жените V Вратот Едно Парче Костим За Капење Halter Без Грб Ruched Стомакот Контрола Костим За Капење

CUPSHE Жените V Вратот Едно Парче Костим За Капење Halter Без Грб Ruched Стомакот Контрола Костим За Капење

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Ткаенина : 82% Најлон, 18% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Редовно Миење. Дизајн : Нашиот Класичен Халтер Контрола На Стомакот Едноделниот Костим За Капење Изгледа Одлично за Сите! Овој Костим За Капење Има Длабок V-врат, Рушни Детали Напред и Поместени Чаши за Дополнителна Поддршка. За Стилот На Чашата : Со Отстранливи Влошки. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Достапно ВО XS, S, M, L, XL. (XS=0-2, S=4-6, M=8-10, L=12-14, XL=16-18). Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување. Куп таа е бренд за облека за плажа инспириран и создаден за најживописните, забавни и бестрашни жени ширум светот. Од нашето основање во 2015 година, изградивме неверојатна заедница на жени кои одат напред во доверба, удобност и стил.Од костими за капење до прикривање, фустани, дуксери, дуксери, блузи, комбинезони, влечки, слајдови, сите наши парчиња се изработени со љубов користејќи дезени, текстури и квалитетни ткаенини кои ве водат од плажа до бранч без напор. Ние сме посветени да останеме верни на нашите корени во нашата мисија да ги поттикнеме жените насекаде да изгледаат и да се чувствуваат најдобро во квалитетни, стилски и дизајнерски костими за капење.Производ Бр. ASL0103 YB.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи