.

.

New
Електрични Авто Молив Острилка Автоматски Моливи Острилка Батерија/УСБ Полнење Материјали

Електрични Авто Молив Острилка Автоматски Моливи Острилка Батерија/УСБ Полнење Материјали

DEN 4266.56

Стока
Во продавницата

4 Бр. 5 батерии; повеќе ОД 2А USB кабел за напојување. Удобен за носење и подготвен за употреба. Кантата за ѓубре ќе се затвори веднаш. Двојна безбедносна заштита, спецификација за острење моливи : 6-8ММ.дното е опремено со подлога за стапала против лизгање, која е стабилна и удобна за употреба. 4 Бр. 5 батерии; повеќе ОД 2А USB кабел за напојување.Удобен за носење и подготвен за употреба.Кантата за ѓубре ќе се затвори веднаш.Двојна безбедносна заштита, спецификација за острење моливи : 6-8ММ.дното е опремено со подлога за стапала против лизгање, која е стабилна и удобна за употреба.Список на пакети : 1 Еез Острилка За Моливи (не вклучува други додатоци)Забелешка : ве Молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење.Поради и различна светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики на производот

6-8MM. :
Свеж

Поврзани производи