.

.

New
Мојот Убав Ремен Двоен Синџир Бенд Компатибилен Со Apple WATCH Se Серија 8 7 6 5 4 3 2 1, 38/40/41мм или 42/44/45/49мм За Жени

Мојот Убав Ремен Двоен Синџир Бенд Компатибилен Со Apple WATCH Se Серија 8 7 6 5 4 3 2 1, 38/40/41мм или 42/44/45/49мм За Жени

DEN 559.84

Стока
Во продавницата

Затворање на бравата. Одговара на сите серии на apple watch : ременот е компатибилен Со Серијата Apple Watch 1-8. Стилски дизајн : ременот се одликува со класичен и елегантен дизајн, со избор на бои и завршетоци за да одговараат на различни тимови и прилики. Лесна инсталација : ременот доаѓа со адаптери компатибилни со интерфејсот На Apple Watch, што го олеснува заменувањето на оригиналниот ремен со овој. Одлична идеја за подарок : овој ремен за часовници доаѓа во стилска торба за подароци, што го прави одличен подарок за секоја пригода, како што се родендени, годишнини или празници. Премиум материјал : Изработен од врвен челик со мазна површина. Затворање на бравата. Одговара на сите серии на apple watch : ременот е компатибилен Со Серијата Apple Watch 1-8. Стилски дизајн : ременот се одликува со класичен и елегантен дизајн, со избор на бои и завршетоци за да одговараат на различни тимови и прилики. Лесна инсталација : ременот доаѓа со адаптери компатибилни со интерфејсот На Apple Watch, што го олеснува заменувањето на оригиналниот ремен со овој. Одлична идеја за подарок : овој ремен за часовници доаѓа во стилска торба за подароци, што го прави одличен подарок за секоја пригода, како што се родендени, годишнини или празници. Премиум материјал : Изработен од врвен челик со мазна површина. Овој ремен е компатибилен со Apple Watch. Изработен од врвен челик и извртен во елегантни ткаени синџири за врски, овој опсег на часовници го издигнува Вашиот Часовник Со Јаболка со својот луксузен изглед и чувство. Секој ремен за часовници е дизајниран да одговара на Вашиот Часовник со Јаболка беспрекорно директно од кутијата. Тој е прилагодлив со отстранливи спојки. Сите наши ремени доаѓаат убаво спакувани во торба за подарок / патување-подготвени за подарок или чување за себе. Овој Ремен може да се прилагоди, максималната должина е 6 инчи / 150 мм Вклучува Само Ремен. Грижа : Минимизирајте ја изложеноста на лосиони, парфеми и течности. За да биде чист и сјаен, исчистете го со влажна крпа и чувајте го во вреќата што доаѓа со неа. Големина : 38мм / 40ММ / 41ММ Боја : Промоциите На Розово Злато може да варираат во зависност од големината/бојата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи