.

.

New
Артоиден Режим Акварел Гордост Виножито Љубов Срце Лгбт Домашна Кујна Крпи За Садови, 18 х 26 Инчни Ултра Абсорбента Кафе Чај Бар Рачни Крпи Бања Подарок За Готвење П?

Артоиден Режим Акварел Гордост Виножито Љубов Срце Лгбт Домашна Кујна Крпи За Садови, 18 х 26 Инчни Ултра Абсорбента Кафе Чај

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Мек Материјал : 100% висококвалитетни издржливи влакна, машина за перење и сушење, ултра-меки за да не ги изгребат вашите деликатни садови за готвење, чинии, тенџериња или тави. Високо Абсорбента : Доволно Абсорбента за сушење, чистење, чистење или постигнување на која било друга задача во домаќинството. Чувајте абсорбента дури и по повеќе циклуси на машината. Вклучува : Сосема нов комплет од 2 стилски крпи за садови/крпи за чај 18 Х 26 Инчи (43см Х 66см), долготрајна издржливост и перформанси. Кујнски Декор : Додадете талент во вашиот кујнски декор со артоиден Режим шарени кујнски крпи за садови. Совршен за сите ваши секојдневни работи во кујната за сушење и чистење. Уникатен Симпатичен Дизајн : Печатен со стилски, уникатни и слатки дезени. Тоа е совршена комбинација на сезонски декор и секојдневно чистење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи