.

.

New
БК&засилувач;Мф 4 Стапки Вештачки Елка, неосветлен Целосна Елка Бор Празник Декорација Со Метален Штанд, Густа Во Потрага За Внатрешни и Надворешни-Зелена 4 стапки

БК&засилувач;Мф 4 Стапки Вештачки Елка, неосветлен Целосна Елка Бор Празник Декорација Со Метален Штанд, Густа Во Потрага За

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

ГУСТИ ИГЛИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА-Сечилото На Божиќниот Бор Е Изработено од Материјал За Миленичиња, Водоотпорен, Издржува Притисок и Не Е Лесно Да се Деформира, Прави Елката Да Изгледа Пореално и пополно. Цврст Метален Држач-Држен Со Силна Преклоплива Железна Основа За Да Обезбеди Доволна Рамнотежа и Поддршка, Да Му Помогне На Дрвото Да Остане Директно На Ветрот, отпорен на ' рѓа и издржлив. НЕОСВЕТЛЕНА ЕЛКА-Ова е неосветлено дрво, Освен целосните гранки и сечила, нема дополнителни украси на дрвото. Имагинацијата за украсување ја оставаме на вас и вашето семејство. Лесно поставување-за да го завршите склопот на ова дрво потребни се само неколку чекори, Откако ќе ги ставите гранките и металот заедно, целото дрво бара од вас да ги исправите гранките, Така што дрвото ќе постигне најдобар ефект. ДОСТАПНА Е ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА-Лесна за поставување и украсување.Оваа елка е идеален избор за надворешна и внатрешна употреба. Среќен Божиќ! ! ! Гранките На Новогодишната Елка Направени од Домашно Милениче се Многу Реални, А Гранките Прават Да Изгледа реално. Едноставната Елка Ви Овозможува Да ја Декорирате Со Свои ситници. Ќе Биде Идеален За Домови, Канцеларии, Продавници, Станови Итн. Бидејќи Сечилата На Нашата Елка Се Направени Од Висококвалитетен Материјал За Миленичиња, Кој Е Водоотпорен и Му Помага На Дрвото Долготрајната употреба Нема да ' рѓа. Изглед На Полно тело, Вистински Бор.И Тоа Издржлива, Преклопна Челична Основа Спречува Кршење и Обезбедува Стабилност За Да Го Одржите Вашето Дрво Да стои цела сезона. Се што Треба да Направите Е Да Ги Повлечете Гранките Што Се Отвораат Како Опашката На Паунот и Да Уживате во вашиот одмор. Спецификации : Боја : Зелен Материјал : Пет + Железен Пакет Вклучува : 1 X Новогодишна Елка 1 X штанд 1 X инструкција.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи