.

.

New
Стоптех 309.07640 Спортски Влошки За Сопирачки со Шипки и Хардвер

Стоптех 309.07640 Спортски Влошки За Сопирачки со Шипки и Хардвер

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Висока максимална работна температура за елиминирање на избледување. Одлично активирање, модулација и ослободување. Пара -amмидни композити за линеарен одговор. Идеален за употреба на автокрос и светлосна патека. Значителни подобрувања во перформансите на сопирачките со користење на фабрички дебеломер и претходно усогласени компоненти со големина на директна замена (ОЕМ). Овој Пакет За Спортски Оски за Стоптех вклучува вкрстени Дупчени Спортски Ротори, Стоптех Спортски Влошки и Линии од Нерѓосувачки Челик Стоптех.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи