.

.

New
Хихохо Плажа Ќебе, Песок Плажа Мат 108 Х 120 за 2-8 Возрасни Водоотпорен Брзо Сушење Отворено Пикник Мат со Џеб За Патување, Кампување, Пешачење

Хихохо Плажа Ќебе, Песок Плажа Мат 108 Х 120 за 2-8 Возрасни Водоотпорен Брзо Сушење Отворено Пикник Мат со Џеб За Патување,

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

●Лесна Подлога За Плажа € 108" X 120 " ќебиња за плажа со тежина од 1,68 килограми, но тие можат да соберат 2-8 возрасни лица и лесно може да се преклопат во торба од 9 € 7tote. ●Додатоци за плажа ● 1 * Подлога За Плажа Отпорна на Песок; 4 * Издржливи Колци За Сидро; 1 * Торба За Носење(со ремен). ●Песочно и Водоотпорно ● Ова ќебе што брзо се суши и дише е направено од полиестер рипстоп. Можете само да ја протресете подлогата за плажа за да отстраните песок или други остатоци. Песочната подлога има 4 џебови на секој агол, така што можете да ја поправите на плажа со полнење на страничните џебови со камен, песок или со помош на вклученото сидро. ●Прекрасно Ќебе За Плажа На Отворено, Печатено со розови и зелени цветови, оваа подлога за плажа е стилска и погодна за многу места на отворено, како што се плажата, паркот, дворот и тревникот. и Покрај тоа, може да се користи како водоотпорно ќебе за пикник, за риболов, пешачење, кампување и други активности. Поради своите мултифункционални карактеристики, тој е совршен подарок за семејството и пријателите. ●машина за перење, ќебињата на плажата се перат во машина. Тоа нема да биде искинато од машината за перење. За да ги одржите добрите перформанси на материјалот, користете чиста вода само за миење и не додавајте детергент.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи