.

.

New
ЈОФОУ УСБ 2.0 Хд Веб Камера Камера Веб камера Со Микрофон За Компјутер Компјутер Лаптоп Десктоп

ЈОФОУ УСБ 2.0 Хд Веб Камера Камера Веб камера Со Микрофон За Компјутер Компјутер Лаптоп Десктоп

DEN 1267.20

Стока
Во продавницата

ОВА Е USB HD Веб Камера Со Микрофон. Можете да бидете блиски со пријателите и семејството користејќи ја оваа Веб-Камера. Направете снимки, креирајте видеа или користете ги за видео конференции. Приклучете И репродуцирајте USB конекција за лесна инсталација и лесна употреба. Користете ја најновата технологија за чипови,оптички леќи, лесен за употреба, поддржете USB 2.0 интерфејс. Слика со висока резолуција. Карактеристика : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 ова Е USB HD Веб Камера Со Микрофон Можете да бидете блиски со пријателите и семејството користејќи ја оваа Веб Камера. Направете снимки, креирајте видеа или користете ги за видео конференции.Приклучете И репродуцирајте USB конекција за лесна инсталација и лесна употреба.Користете ја најновата технологија за чипови, оптичка леќа,лесна за употреба, поддржете USB 2.0 интерфејс карактеристики на сликата со висока резолуција : Вграден Микрофон, Дизајн Со Висока Дефиниција : Самостојно Поврзување : USB 2.0 тип На Сензор : CMOSThe сензорот пиксел : 10000000 највисока резолуција : 1024x768frame стапка : 30 FPSMaterial : Пластика Големина : 4.7cmx3cmpackage содржина : 1x usb 2.0 HD веб камера камера веб камера со микрофон за Компјутер Компјутер Лаптоп Десктоп (Нема Мало Кутија. Спакувани Безбедно во Вреќа со Меурчиња).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи