.

.

New
Белви Јаглероден Челик Креп Тави Серија

Белви Јаглероден Челик Креп Тави Серија

DEN 399.20

Стока
Во продавницата

Изработени од полиран Јаглероден Челик со дебелина од 14 мерачи (2 мм). Одлична дистрибуција на топлина идеален за веднаш готвење на тестото. Доживотна гаранција. Безбедна рерна и подготвена за Индукција. Не е безбедна машината за миење садови. Неговата речиси рамна форма го олеснува навалувањето и вртењето при ширење на тестото, а потоа превртување на крепот или тенка палачинка. Совршен и за школки, како што се раковини и ракчиња од карпи. Уште во почетокот на седумнаесеттиот век, овој дизајн на тава за крепи остана практично непроменет. Неговата речиси рамна форма го олеснува навалувањето и вртењето при ширење на тестото, а потоа превртување на крепот или тенка палачинка. Индукција подготвена. Не машина за миење садови-безбедно и да се чуваат суви по употреба. Занишана челична рачка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи