.

.

New
Дознајте 3мм Црн Ѓердан Од Синџир Од Свилен Кабел За Мажи Со Златен Нерѓосувачки Челик Издржлив Прицврстувач Хипоалергичен Ѓердан Со Синџир Од Јаже За Жени Девојче

Дознајте 3мм Црн Ѓердан Од Синџир Од Свилен Кабел За Мажи Со Златен Нерѓосувачки Челик Издржлив Прицврстувач Хипоалергичен Ѓердан

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Нерѓосувачки Челик Издржлив Прицврстувач свила кабел синџир ѓердан за жени мажи. затворање на синџир ѓердан. Рачно е изработен со природен ѓердан од синџир од свилен кабел со слободна свилена ланец од нерѓосувачки челик со иста големина 2мм, произведен исклучително мек. Силен и мазен, Минималистички И Стилски Кабел За Ѓердан, И За Мажи и За Жени, Носете Го Сам, Спарете го Со Приврзокот, Исто Така Добро Слоеви Со другиот Поблескав Накит. Погоден за висат вашиот омилен приврзок или шарм. со прекрасно пакување подароци за накит. Метален Печат; Позлатен Нерѓосувачки Челик Издржлив Прицврстувач Со Црн Ѓердан Од Свилен Кабел Меко јаже, хипоалергичен и накит без никел одличен избор за поединци со многу чувствителна кожа. затворач со јастог-канџи со пружински механизам за цврста безбедност. Не иритирачки За Кожата. црна свила кабел ѓердан големина синџир; Ширина; 3 мм, Должина; од 14 до 36 инчи. Тоа е совршен подарок за маж, жена, ќерка, син, мајка, тато, сестра, брат, девојка, момче, најдобар пријател или за вас. Совршен Избор Уникатни Подароци За Мажи Жени : Накитот прави одличен подарок за Денот На Мајката, Годишнината, Свадбата, Роденденот, Празникот, Порибувањето, Божиќ, Денот на Вљубените, Подарок За Дипломирање За Сестра, Мајка, Мајка, Баба, Ќерка, Сопруга, Девојка, Тетка, Тетка, Мајка, Баба, Женка, Тинејџерка, БФФ, Најдобра Пријателка или Почестете се. и сите други прилики. Изборот на големина на ѓердан, најдобро е да најдете јаже околу вратот дома, да ја исечете должината што одговара на вашиот ѓердан, а потоа да ја измерите големината, ова е многу блиску до големината на ѓерданот што ви треба, за да избегнете нарачување погрешна големина, ви благодарам многу. Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да не контактирате или да ја примените бесплатната Гаранција за Враќање На Парите од 30 Дена. Ние не се препорачува да се носат ѓердан пливање во морето, бидејќи Морска Вода е корозивна ќе биде штета на ѓердан. рачно изработен ѓердан од црн свилен кабел најдобар метод за одржување на сребрен накит 1. Се носи секој ден бидејќи маслото за тело може да произведе природен сјај. 2. Не носете друг накит од благородни метали истовремено кога носите сребрен накит, за да избегнете деформација на судир или гребнатини. 3. Чувајте го сребрениот накит сув, не носете пливање и не пристапувајте кон топлите извори и морската вода. Кога не користите, користете памучна крпа или марамче за нежно да ја избришете површината за да ја отстраните влагата и нечистотијата и ставете ја во запечатена кеса или кутија за да избегнете контакт со воздух. црна свила ѓердан нерѓосувачки челик накит ѓердан црна кожа кабел синџир чокер тенок јаже восочен кабел црна мека јаже црн кабел ѓердан кожа кабел ѓердан кожа ѓердан црн синџир ѓердан кожа јаже црна кожа чокер ѓердан.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи