.

.

New
Јуда Накит Од Нерѓосувачки Челик Инспиративно Охрабрување Дипломирање Училиште Отворена Манжетна Бангл Нараквица

Јуда Накит Од Нерѓосувачки Челик Инспиративно Охрабрување Дипломирање Училиште Отворена Манжетна Бангл Нараквица

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Чист НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ОД 316 ЛИТРИ, Никогаш Не ' рѓосува или Избледува. Силен И Издржлив, Хипоалергичен, Безбеден За Носење во Вода. Свадба Коктел Партија Изјава Дипломирање Прилики. Валентин Божиќ Роденден Мајка Ќерка Сестра Девојка Подарок. Кутијата не Е Вклучена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи