.

.

New
100 ПАРЧИЊА Налепница Пакет Симпатична South h Парк Тв Шоу Налепници За Лаптоп, за Лаптоп,Браник,Шишиња Со Вода,Компјутер,Телефон,Тврда капа,Налепници И Налепници За Ав?

100 ПАРЧИЊА Налепница Пакет Симпатична South h Парк Тв Шоу Налепници За Лаптоп, за Лаптоп,Браник,Шишиња Со Вода,Компјутер,Телефон,Тврда

DEN 712.00

Стока
Во продавницата

️ €_ Омилен Вентилатор Q : серијата налепници со теми вклучува 100 налепници дизајнирани за DBZ. Секој од нив е уникатен и ќе ви се допадне. ️ € ● 100% Водоотпорни Винилни Налепници●Нашите налепници се изработени од супериорен винил пвц. Водоотпорен е и отпорен на сонце. Овие налепници за шишиња со вода можат да се прилагодат на надворешната пригода. Бојата едвај згаснува. Тие можат да бидат залепени повеќе пати и без остатоци по отстранувањето. ️ € ●Лесен За Употреба, Големина 2,5-3,2 инчи. Земете ги налепниците, исчистете ја површината, извадете ја од хартијата, слободно прилагодете ги вашите работи, направете ја вашата личност да блесне!ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАНИЕ : Овие Налепници не се Применуваат на Груби и Нерамни Површини. ️ € ●Широко Користени€овие смешни и кул магични налепници немаат повторувачки обрасци, кои можат да се користат за украсување шишиња со вода, лаптоп, компјутер, огледало, тетратка, дневници, белешки, планери, куфер, скејтборд, сноуборд, велосипеди, автомобили итн. според вашите желби. ️ € ®Гаранција За задоволство ● ние 100% гарантираме дека ќе бидете целосно задоволни со вашиот производ или ќе ги добиете парите назад. Ви дава највисок квалитет На Премиерот превозот и кавга-слободен враќа. Детали за производот : Количина : 100 Парчиња Големина : Речиси 2-3, 2 инчи од секоја налепница Тема : Налепници За Тв-Шоу Направени од кои : Винил Карактеристики : Трендовски водоотпорни налепници со функција за заштита од сонце, стилски ЗА САМОСТОЈНО. Леплива, но лесно откинете без трага од лепак. Убави налепници изработени од винил материјал. Сценарио за употреба : Покажете ја личноста во сите ваши и НАПРАВЕТЕ ГИ вашите предмети за да ја искористите вашата креативност сега. Најдобар избор како подарок за вашите пријатели, семејства, возрасни и соученици . Совршено за разубавување на вашите предмети. Користење Совети За Оваа Ставка : 1.Исчистете ја површината од нештата и проверете дали површините се во сува состојба. И површината треба да биде мазна. 2.Залепете ги налепниците на површините што ги сакате без виткање. Притиснете ги рачно или други алатки. 3.Откинете ги налепниците, повторно залепете ги налепниците додека не бидете задоволни. Сите Наши Налепници се направени од супериорен винил пвц. Водоотпорен е и отпорен на сонце.Оваа налепница може да биде прикачена на лаптоп, куфер, скејтборд, фрижидер, гардероба, ѕид, гитара, автомобил, мотоцикл, велосипед итн.; тие ќе бидат одлични креативни подароци за пријателите, партнерите, децата и најблиските.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи