.

.

New
Стапчиња За Сјај Со Оптички Влакна ЛЕД Светло Стапче За Венчавка со 3 Режими На Светлина Долги Светкави Светки За Роденден Свадба Невестински Туш Сјај Во Темнина За

Стапчиња За Сјај Со Оптички Влакна ЛЕД Светло Стапче За Венчавка со 3 Режими На Светлина Долги Светкави Светки За Роденден Свадба

DEN 655.84

Стока
Во продавницата

Осветлете Ја Вашата Забава : ќе добиете 48 парчиња бели влакна оптички стапчиња, кои се доволни количини за да ги задоволат вашите барања за декорација за свадба, невестински туш, роденден, сјај во темната забава, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова година и многу повеќе, подготвени да светнат и да направат голем визуелен празник за вашата забава; Забелешка : нормално е дека неколку влакна оптички нишки може да паднат од стапчиња. Пренослив и Привлечен : секој од стапчињата со оптички влакна за свадбени мерки прибл. 10,5 инчи во должина, што е доволно долго за да го привлече вниманието на вашите гости, а преносливата големина овозможува лесно носење каде што сакате, исто така можете да ги чувате без да заземате премногу простор или да носите товар или проблеми. 3 Режими На Светло : постојат 3 режими на светло на белите стапчиња за сјај, режим на стабилно светло, режим на брзо трепкање и побавен режим на трепкање, можете да го префрлите режимот според вашите вистински потреби; Забелешка : без оглед на режимот што ќе го изберете, светлата боја секогаш ќе биде бела; има јасен пластичен изолационен лист под прекинувачот, треба да го извлечете изолациониот лист за да го вклучите напојувањето; ставете го изолациониот лист по употреба за да го продолжите траењето на батеријата. Без напор за Работа : секое бело стапче за осветлување доаѓа со батерија, само треба да го притиснете копчето за прекинувач на рачката и стапчето ќе свети силна светлина, а потоа ќе почне да ужива во забавата и убавината на нив. Безбедни и Сигурни : овие бели лед стапчиња со оптички влакна за свадба се изработени од квалитетен пвц материјал, кои се безбедни и сигурни, лесни и доволно силни, не се лесни за кршење или деформирање, што може да ви обезбеди долго време за сервирање. Карактеристики : Основни додатоци : овие стапчиња за свадбен сјај имаат едноставен дизајн и лесен материјал, погоден за употреба на свадба, невестински туш, состаноци на обожаватели, концерти, роденденска забава, 4 јули, Нова година и други фестивали и празници, правејќи ја сцената пожива и оставајќи ви незаборавно сеќавање. Батерија со мало копче : Секое стапче за светло со оптички влакна доаѓа со батерија со копче внатре во рачката, нема потреба да се грижите дали ќе влијаете на неговиот прекрасен изглед и не треба да ја купувате батеријата одделно, можете да ја користите веднаш кога ќе ја добиете. Спецификации : Материјал : Пвц Боја : Бела Големина : прибл. Пакетот со должина од 10,5 инчи вклучува : 48 x бели влакна оптички стапчиња Забелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи