.

.

New
Тока-Надолу 9-15 Панда Шапка Животни Со Светла Боја Пукна Пластични Клип Јака, Мали

Тока-Надолу 9-15 Панда Шапка Животни Со Светла Боја Пукна Пластични Клип Јака, Мали

DEN 287.20

Стока
Во продавницата

Одговара на 9-15" големина на вратот и е 1" широк. Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД со Тока Надолу и е официјално лиценциран од Панда. Појавување води/каишки на располагање. Живописна и смела, оваа прекрасна, полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашето куче низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е официјално лиценциран со Тока Надолу.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи