.

.

New
Велигден Зајаче Поп Арт Сипи Чаша-Шарени Бебе Сипи Чаша-Печатени Сипи Чаша

Велигден Зајаче Поп Арт Сипи Чаша-Шарени Бебе Сипи Чаша-Печатени Сипи Чаша

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Велигден Зајаче Поп-Арт 12оз Сипи Чаша, Изолирани Тамблери од нерѓосувачки Челик со КАПАЦИ за Завртки. Напредна технологија за изолација : Термички дизајн со Вакуумска изолација Со Двоен Ѕид е добар за одржување на вашите пијалоци топли или ладни подолго време, така што можете да го користите во секоја сезона. Безбеден и Издржлив : Шарената Голтка Чаша е изработена од нерѓосувачки челик 304, потрајни од другите обични пластични. Дизајниран и печатен Во Калифорнија. Продолжете со патот на вашето бебе кон независно пиење Со Велигденско Зајаче Поп-Арт Голтка Чаша. Неговиот излив отпорен на залак е дизајниран да му помогне на вашето дете да пие самостојно. Шарената Голтка чаша има уникатен вентил за контрола на протокот кој гарантира дека е 100% отпорен на истекување и истурање. Плус, обликот на песочен часовник на Оваа Шолја Од 12 унци помага да се спречи превртување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи