.

.

New
Смешни Цртани Кактуси Кактус Насмеани Здраво Печатење Склопувачка Пречка за Перење алишта, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки Скла

Смешни Цртани Кактуси Кактус Насмеани Здраво Печатење Склопувачка Пречка за Перење алишта, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L. Оваа пречка за перење е доста голема, можете да ставите многу облека во неа. Изработена ОД ВОДООТПОРНА Крпа Од 300д Оксфорд, само избришете ја со влажна крпа за брзо чистење на корпата. Две странични рачки на јаже се дизајнирани за лесен транспорт на пречката за перење во спалната соба, бањата или просторијата за перење. Должината на рачките е доволно долга. Внатрешноста на кошницата е фиксирана со загради, задебелен дизајн на дното, стабилен и издржлив. Корпата за перење може да стои исправено дури и да е празна. Корпата за перење може да се преклопи кога ќе ги извадите заградите, одлична за патување или складирање дома и може да се преклопи за да заштедите простор кога не се користи. Одлично за организирање кујна, дневна соба, бања, плакари, играчки за детска игротека. Создавањето чиста и уредна средина е најдобрата љубов кон вашето семејство. Не само што се користи како висока пречка за перење, туку и корпа за организатори за чиста облека, детски играчки, книги, долна облека, складирање на сите работи, одржувајќи ја вашата соба чиста. Оваа пречка за Перење Ќе биде вашиот најдобар асистент за складирање дома! Спецификации : Димензија : 19.3"H x 11.8"W x 15.9"L (49 x 30 x 40.5 cm) Тежина : 1.14 lb (0.52 kg) Капацитет : 60l Материјал : Водоотпорен 300d Оксфорд Крпа Карактеристики : · преклопен дизајн го прави практичен за сите места и го олеснува складирањето · Голем капацитет за држење за да ги собере сите ваши алишта · Удобните и издржливи рачки на јажето обезбедуваат цврст Стисок · Изработен Од Водоотпорна 300д оксфордска ткаенина, многу издржлив и лесен · Не САМО што го попречува Перењето, туку и разноврсна корпа за складирање Облека, ИГРАЧКИ, Книги или Други Работи ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 € Пречка За Перење/ корпа за перење/ корпа за складирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи