.

.

New
Хокеј Питсбург Тим Ѕид Налепници Уметност 3Д Разбиени Обичај Вентилатор Пингвини Ѕид Декор Спална Соба Гаража Отстранлив Винил Ѕид Налепници Подарок WL58

Хокеј Питсбург Тим Ѕид Налепници Уметност 3Д Разбиени Обичај Вентилатор Пингвини Ѕид Декор Спална Соба Гаража Отстранлив Винил

DEN 337.60

Стока
Во продавницата

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ-Печатени на премиум винил и еколошки мастила. ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА-дизајнот на сликата на екранот е само за илустрација, ве молиме погледнете ги вистинските варијации на големината. ЛЕСНО ЗА ПРИМЕНА-вклучено Видео за Настава чекор по чекор. ДОДАДЕТЕ БОИ БЕЗ СЛИКАЊЕ-Украсете ја вашата соба веднаш. Внесете боја и живот во вашата соба без проблеми со сликање и чистење. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ДИЗАЈНИРАН И ПЕЧАТЕН. - Гордо Направени во САД. Материјали и Квалитет вашите ѕидни налепници може да се нанесат на која било чиста, рамна, мазна површина со лесна текстура, како што се ѕидови, прозорци, плочки, подови, мебел, ТВ, лаптопи, автомобили итн.Нашите ѕидни налепници се изработени од висококвалитетен винил и изгледа одлично на која било површина внатрешна и надворешна тие се лесни за нанесување и можете да ги отстраните без никакво оштетување на ѕидот. Наставното видео е вклучено во полето.Тие се 100% отстранливи без да остават никакво оштетување на ѕидот.Печатени на премиум винил и еколошки и детски мастила.Предлози ново обоените површини треба да почекаат 4-6 недели додека бојата не се исуши целосно. Сликата на сликата е само за илустрација, ве молиме погледнете ги вистинските варијации на големината. Имате многу големини за избор. Боите на сликата на екранот може малку да се разликуваат поради индивидуалното поставување на мониторот.За големи димензии две лица се препорачуваат за апликација.За насите нашите ѕидни налепници се внимателно дизајнирани и отпечатени.За разлика од другите компании кои масовно произведуваат, ние ги правиме нашите ѕидни налепници рачно и направени по нарачка.Направено со љубов во САД.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи