.

.

New
Смешни Панда, Јас Не Сум Мрзливи Изолирани Ручек Торба Оброк Кутија Чанта Организатор За Канцелариска Работа Патување Пикник

Смешни Панда, Јас Не Сум Мрзливи Изолирани Ручек Торба Оброк Кутија Чанта Организатор За Канцелариска Работа Патување Пикник

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Оваа торба за оброци е изработена од полиестерска ткаенина, која е силна, лесна, издржлива, лесна за преклопување, не зазема простор и може повторно да се користи. Преносливата торба за оброци е лесна за носење, а издржливиот патент лесно се отвора и затвора. Прилагодлив ремен за рамо, цврст и издржлив, може да се опфати дијагонално, може да се држи рачно, лесен за употреба, за да ги задоволи вашите различни потреби, вградениот слој за топлинска изолација може да ја одржува храната свежа и температура, за да можете да уживате во свежа храна во секое време, насекаде. Пренослива торба за оброци големина : должина : 20 см/7,9 инчи, ширина : 20 см/7,9 инчи, висина : 12,5 см/4,9 инчи, ве молиме измерете ја големината пред купување, голем капацитет : доволно простор за вашиот ручек, шише со вода, овошје Почекајте. Оваа симпатична унисекс пренослива торба за оброци е разноврсна и може да се користи како дневна торба за ручек, торба за пикник, торба за сушење или торба за купување. Многу е погоден за работа, канцеларија, патување, кампување, плажа, риболов, пловење, пешачење , Излети итн., совршен подарок за колегите, пријателите, девојките и семејството на родендени, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, секој празник. Поради рачно мерење, грешката во рамките на 1-2см е нормална. Доколку имате какви било прашања за време на купувањето на нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите во рок од 24 часа. Ве молиме бидете сигурни да купите. Оваа торба за оброци е изработена од полиестерска ткаенина, која е силна, лесна, издржлива, лесна за преклопување, не зазема простор и може повторно да се користи.Преносливата торба за оброци е лесна за носење, а издржливиот патент лесно се отвора и затвора. Прилагодлив ремен за рамо, цврст и издржлив, може да се опфати дијагонално, може да се држи рачно, лесен за употреба, за да ги задоволи вашите различни потреби, вградениот слој за топлинска изолација може да ја одржува храната свежа и температура, за да можете да уживате во свежа храна во секое време, насекаде.Оваа унисекс пренослива торба за оброци е многу погодна за работа, канцеларија, патување, кампување, риболов, пловење, пешачење, излети итн. Тоа е одличен избор за подароци за пријателите и семејството на празници.Потсетник : Рачно перење, не впивајте долго време, не избелувајте, а температурата на перење не треба ДА надминува 45 °C.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи