.

.

New
Стамперс Анонимни Тим Холц Слоевит Матрица 4.125Х8. 5, Прскалки

Стамперс Анонимни Тим Холц Слоевит Матрица 4.125Х8. 5, Прскалки

DEN 125.12

Стока
Во продавницата

Произведено во Сад. Должината на пакетот е 0,2 см. Висината на пакетот е 25,8 см. Ширината на пакетот е 11 см. СТАМПЕРС АНОНИМЕН-Тим Холц Слоевит Матрица. Овие креативни и уникатни дизајни ќе ви овозможат да креирате прекрасни занаети од хартија и многу повеќе! Користете ги овие матрици за подоцна со мастила бои марки и многу повеќе. Овој пакет содржи една матрица од 8-1/2х4-1/8 инчи. Достапно во различни дизајни : секој се продава одделно. Произведено во САД.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи