.

.

New
Сунзел Женски Беспрекорен Гребен Хеланки За Кревање Задник Во Висок Струк Со Контрола На Стомакот

Сунзел Женски Беспрекорен Гребен Хеланки За Кревање Задник Во Висок Струк Со Контрола На Стомакот

DEN 345.44

Стока
Во продавницата

96% Најлон, 4% Спандекс. Увезени. Еластично затворање. 25 Инчи Беспрекорни Хеланки За Чистење : Мека активна облека, лесна, дише и функционална ткаенина за брзо сушење за да ви помогне да бидете ладни и суви додека вежбате. Хеланки за вежбање со висок Струк : женски беспрекорни хеланки со контрола на стомакот и висок појас. Истегнете Хеланки : Овие еластични хеланки се 4-насочна ткаенина за истегнување. Хеланки за Теретана За Жени : направете ја вашата вежба полесна и поудобна. Беспрекорни Спортски Хулахопки : секојдневниот стил е совршен за кога работите, правите јога или одите на џогирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи