.

.

New
HXXDXDP Звучник Компјутерско Звучно Сандаче Сабвуфер Бумбокс Звучник 3D Стерео Опкружувачки За Компјутер Лаптоп Таблет

HXXDXDP Звучник Компјутерско Звучно Сандаче Сабвуфер Бумбокс Звучник 3D Стерео Опкружувачки За Компјутер Лаптоп Таблет

DEN 5505.60

Стока
Во продавницата

Стерео звук без изобличување дури и при максимална јачина-совршени домашни звучници и звучници за патување. Совршено се вклопува во вашата соба и ви носи подобраesетика од другите традиционални звучници на пазарот. Можете да го однесете на активности на отворено или патување, за да можете да слушате во секое време. Поврзете се со паметни телефони и таблети преку за неколку секунди. Звучната лента е совршен подарок За Божиќ, роденден, Денот на Благодарноста итн. Стерео звук без изобличување дури и при максимална јачина-совршени домашни звучници и патувања speakers.It совршено се вклопува во вашата соба и ви носи подобраesетика од другите традиционални звучници на пазарот.Можете да го однесете на активности на отворено или патување, за да можете да слушате во секое време.Поврзете се со паметни телефони и таблети преку за неколку секунди.Звучната лента е совршен подарок За Божиќ, роденден, Денот на Благодарноста итн.Спецификација : Материјал : Пластика Излезна Моќност : 3wpower : 5v & USB 5vinput Интерфејс : USB Приклучок & 3.5 mm Аудио Приклучок Канал : 2.0 Сепарација : qu 40d BSNR : qu80dbfrequency Одговор Опсег : 25 Hz-20 KHz Power Влез : USB/DC 5 V-600mapacage Вклучуваат : 1* Звучен бариф ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, Ние Ќе Ве Контактираме Во Рок Од 24 Часа и Ќе Ви Дадеме задоволителен Одговор.

Карактеристики на производот

Material:
Plastic
Output Power:
3W
Power Supply:
5V & USB 5V
Input Interface:
USB Plug & 3.5mm Audio Plug
Channel:
2.0
Separation:
≥40dB
SNR:
≥80dB
Frequency Response Range:
25Hz-20KHz
Power Input:
USB/DC 5V-600mA
Package Include:
1* Sound bar :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Свеж

Поврзани производи