.

.

New
Летна Женска И Машка Модна Капа Бејзбол Капа Секојдневен Спортски Визир На Отворено Тениски Визир За Девојчиња

Летна Женска И Машка Модна Капа Бејзбол Капа Секојдневен Спортски Визир На Отворено Тениски Визир За Девојчиња

DEN 43.04

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Увезени. Светлината М Сигурно ќе Им се допадне. Летна Женска И Машка Модна Капа Бејзбол Капа Секојдневен Спортски Визир На Отворено Тениски Визир За Девојчеи-миење И перење Во Машина, хемиско чистење.Пол : Жени,шаблони за затворање на бравата : печатениот пакет вклучува капаче од 1 ПАРЧЕ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи