.

.

New
СОН ПАРОВИ Момчиња Девојки Страна Патент Борба Глуждот Чизми (Дете/Мало Дете

СОН ПАРОВИ Момчиња Девојки Страна Патент Борба Глуждот Чизми (Дете/Мало Дете

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Стп. Гумен ѓон. ВОДООТПОРЕН : мазниот горен дел од стп кожа ги прави чизмите водоотпорни и лесни за чистење. ЛЕСНО ВКЛУЧУВАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ : Странично затворање на патент, со дизајн со врвки со шест дупки, за лесно вклучување и исклучување. НЕЛИЗГАЧКИ ЃОН : Текстуриран гумен ѓон, нелизгачки и издржлив, го штити секој чекор на вашето дете. УДОБНА ПОСТАВА : Меката И густа постава ги одржува стапалата удобни и топли во текот на целиот ден. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : ова е стилска борбена чизма која е совршена за сите сезони и прилики, погодна за момчиња и девојчиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи