.

.

New
Колумбија Жените Во Секое Време Обичен Капри, Отпорен На Дамки, Заштита Од Сонце

Колумбија Жените Во Секое Време Обичен Капри, Отпорен На Дамки, Заштита Од Сонце

DEN 391.52

Стока
Во продавницата

96% Најлон, 4% Еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ОМНИ-СЕНКА : Бидете безбедни и заштитени. Омни-Сенка ги блокира U и УВБ зраците за да помогне во спречување на изгореници од сонце и долгорочно оштетување на кожата. Тесната ткаена конструкција со предива што апсорбираат УВ го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. ОМНИ-ШТИТ : Оди напред, обиди се да се извалкаш. Омни-Штитот ви помага да останете чисти и суви со тоа што ќе се спротивставите на апсорпцијата на течности. За разлика од повеќето ткаенини што апсорбираат влага, Омни-Штитот ја одбива влагата и брзо се суши—избегнувајќи дамки и ве одржува чисти. УДОБНОСТ НА КАПРИ : радоста на каприс доаѓа од прошетки без грижа долж плажата, длабоко до глуждот, па дури и од летни прошетки боси во паркот. Со одлично вклопување во средината на порастот и навестување за давање, ќе ги обожавате овие удобни секојдневни омилени. АКТИВНО ВКЛОПУВАЊЕ : овој женски мек обичен каприс е изработен од 96% Самитер лајт најлон и 4% еластан што дава 2-насочен материјал за истегнување на удобноста за активно вклопување и удобно движење. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : вниманието на колумбија кон деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само најквалитетни материјали, стручна изработка и издржливи шевови. Ова се долготрајни капри панталони во кои ќе уживате секој пат кога ќе излезете и истражувате.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи