.

.

New
Чистач на тастатура со компримиран Воздух-Подобрен Чистач на ТАСТАТУРА од 120000 ВРТЕЖИ во МИНУТА со Режим на 3 Брзини И ЛЕД-Електрични Воздушни Прашини Безжични за Чи

Чистач на тастатура со компримиран Воздух-Подобрен Чистач на ТАСТАТУРА од 120000 ВРТЕЖИ во МИНУТА со Режим на 3 Брзини И ЛЕД-Електрични

DEN 1337.60

Стока
Во продавницата

Мултифункционален Воздушен Прашина + 8 Функционални Додатоци : воздушниот прашина има прскалки за 5®, четки за повеќе сцени за чистење, како средство за чистење тастатура, отстранувач на прашина од автомобил, отстранување прашина во домаќинството, спреј за воздух може да го исчисти комплетот за чистење прашина. Време на полнење : 2,5-5 часа брзо време на полнење. Компримиран Воздух Прашина, Подобрена 120000 ВРТЕЖИ во МИНУТА Тастатура Почист Воздух Вентилатор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи