.

.

New
Rj45 Спојка, Pluspoe 2 Пакет Ethernet Кабел Екстендер Вграден LAN Конектор Приклучоци За Cat5e Cat5e Cat6e Cat7 Кабел, Женски На Женски

Rj45 Спојка, Pluspoe 2 Пакет Ethernet Кабел Екстендер Вграден LAN Конектор Приклучоци За Cat5e Cat5e Cat6e Cat7 Кабел, Женски

DEN 111.68

Стока
Во продавницата

УПОТРЕБА : продолжувачот НА Спојката PLUSPOE RJ45 е идеален за продолжување на етернет конекцијата со поврзување на 2 кратки мрежни кабли заедно. БРЗА БРЗИНА до 10 ГИГАБИТИ : конекторот RJ45 може да забрза до 10 гигабити за поврзување на cat7/Cat6 етернет кабел. БЕЗБЕДЕН и БЕЗБЕДЕН : Со контакти обложени со никел и лесен клип за прицврстување, спојката обезбедува сигурна и без корозија врска. КОМПАТИБИЛНОСТ : ОВОЈ 8p8c женски на женски етернет спојка џек е компатибилен Со cat7, Cat6 Cat5e, Cat5 мрежа. ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : rj45 innine jack copler ги исполнува перформансите од категоријата 6 во согласност со стандардот TIA/EIA 568-C. 2. Рохс во согласност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи