.

.

New
Автоматски Фидер За Миленичиња За Мачки и Кучиња, АВТОМАТСКИ Колибри ЗА Мачки ДЕЛОТА 4Л Со Камера ОД 4 МЕГАВАТИ, Диктафон, 2,4 G Wifi Дозер За Храна За Мачки Со Паметна Ко?

Автоматски Фидер За Миленичиња За Мачки и Кучиња, АВТОМАТСКИ Колибри ЗА Мачки ДЕЛОТА 4Л Со Камера ОД 4 МЕГАВАТИ, Диктафон, 2,4

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

①Апликацијата за паметни телефони Се случува со вашите миленици преку овие автоматски колибри за мачки со камера. Комуницирајте со вашите миленици дури и вие сте далеку од дома поради микрочип миленичиња колибри гласовна функција во реално време. €Bulit-ВО ir сензор и хранење активност. Вашиот телефон ќе добие известувања кога храната ќе се заглави или нивото на батеријата е исто така ниско. ●10-Тите Кориснички Пораки повторно не се дома. ●Дизајн на заклучување И Нерѓосувачки Сад● : со дизајнот на заклучување, вашите миленици не можат да работат со копчето за прејадување, притиснете го копчето на колибри за миленичиња за 3 за заклучување/отклучување. Науката и соодветната диета ги прават вашите крзнени пријатели здрави и силни. Отстранливиот сад за храна од нерѓосувачки челик лесно се чисти, вградената торба за сушење ја одржува храната свежа и крцкава. Автоматскиот фидер за кучиња го прави секој залак свеж. ①Топли Совети : автоматските колибри за мачки со тајмер програма е погодна за тоа кој е зафатен со работа или треба краток одмор , тоа не може да ја замени вашата компанија. Домашните миленици се нашето семејство и им треба друштво што е можно повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи