.

.

New
Алуминиум Тротоарите Транзиција Калапи Т Прагови, 22мм Широк Праг Тротоарите Калапи, Внатрешни Врати Широк Јаз Редуктор За Расадник, Градинка

Алуминиум Тротоарите Транзиција Калапи Т Прагови, 22мм Широк Праг Тротоарите Калапи, Внатрешни Врати Широк Јаз Редуктор За Расадник,

DEN 1065.60

Стока
Во продавницата

Преодна Лента на прагот на подот : Лагер За Тепих,Самолеплива Облога за Тепих,погодна за премин на прагот помеѓу тепих и подна плочка,под до тепих, тепих до декорација на подот и рабовите. Инсталација без дупчење : овој производ не бара завртки за затегнување,инсталацијата на супер лепак ви овозможува да го елиминирате проблемот со дупчење, а инсталацијата е едноставна.Вклучено пакување : 1 ● Премин На Прагот На Соголувањезабележи : 1. Оваа комбинација обезбедува водонепропустлива заптивка помеѓу дното на вратата и горниот дел од прагот. Висококвалитетен Алуминиум : алуминиум издржлив до 300 килограми / 660 килограми капацитет. Ние сме среќни да ви помогнеме. Употреба на производот : погоден е за премин на прагот каде што висинската разлика помеѓу тепихот / подот и земјата е 4мм.Спецификации : Материјал : Алуминиумска Ширина : 22мм / 0,87 во дебелина : 1,4 мм / 0,06 во висина : 4мм / 0,15 инчи капацитет : 300 кг / 660 фунти карактеристики : поставата На Тепих спречува кршење на рабовите на тепихот,винилните подни шевови се виткаат и создаваат непречена транзиција помеѓу различни подни површини. не е погоден само за премин на подот и прагот на вратата,туку и за украсување на первазите на ѕидовите и рабовите на рамката. Големината на производот е чисто рачно мерење и се јавува грешка од 1-3 см. Има добро анти-стареење,отпорен на пламен,отпорен на нечистотија,еколошки. Услуги на клиентите : Ако имате дополнителни прашања во врска со нашата скала,ве молиме контактирајте не прво. Има добро анти-стареење,отпорен на пламен,отпорен на нечистотија,еколошки. Ние сме среќни да ви помогнеме. Никогаш не ја надминувајте максималната граница на висина наведена погоре. Опис на производот : губење На Енергија преку долниот дел од вратите може да се минимизира со инсталирање на долниот дел од вратата заедно со мазниот горен праг. Ова е нормален феномен. Можете исто така да го прилагодите слободно според вашите потреби. Можете исто така да го прилагодите слободно според вашите потреби. Услуги на клиентите : Ако имате дополнителни прашања во врска со нашата скала,ве молиме контактирајте не прво. Инсталација без дупчење : овој производ не бара завртки за затегнување,инсталацијата на супер лепак ви овозможува да го елиминирате проблемот со дупчење, а инсталацијата е едноставна. Ве молиме, потсетете се дека поради разликата во светлината и екранот,бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. не е погоден само за премин на подот и прагот на вратата,туку и за украсување на первазите на ѕидовите и рабовите на рамката.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи