.

.

New
Алипис 1pc Удобни Лавици Челични Шишиња За Монтирање Практични Сребрени Палта Закачалки Хотелски Ѕидни Соби Торба Нерѓосувачки Ковано Пеглање Организатор Случајн?

Алипис 1pc Удобни Лавици Челични Шишиња За Монтирање Практични Сребрени Палта Закачалки Хотелски Ѕидни Соби Торба Нерѓосувачки

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Нерѓосувачки Челик. ПЕГЛАЊЕ ОДБОР кукадржач За табла За пеглање на Ѕид изработен од врвен материјал, ќе трае со години. НЕРЃОСУВАЧКИ КУКАможете да го добиете производот по прифатлива цена. ВИСЕЧКА РЕШЕТКА за ДОМАЌИНСТВОКористете завртки за да ја инсталирате заградата на таблата за пеглање во просторијата за перење, помошната просторија или ѕидот на подрумот. Куки во ОБЛИК на с за ЗАКАЧУВАЊЕЛесно е Да се извади даската за пеглање за брзо пеглање, а потоа да се складира надвор од патот. КУКА ЗА СКЛАДИРАЊЕ МЕТАЛНИ ЅИДОВИ користи куки за складирање на даската за пеглање кога не се користи. Список на пакети 1 x Карактеристики На Решетката За Пеглање-Големина : Околу 13,00Х12, 50Х7, 00см/5, 11х4, 91Х2, 75 инчи-Забелешка : завртките доаѓаат во случајна боја. - Задебелено црево за подобри предмети. Работниот век ќе трае неколку години. - Боја : сребрена, црна-Материјал : нерѓосувачки челик, црево - Погоден за повеќето модели на пегли и даски за пеглање за поголема погодност. - Можете да им го претставите на вашите пријатели како подарок за загревање на куќата. - Куката изработена од издржлив материјал од нерѓосувачки челик, е многу и има висока носивост. - Лесно е да се извади даската за пеглање за брзо пеглање, а потоа да се складира надвор од патот.Опис на стокатаметална кука за складирање ѕид Со оваа ставка, можете да го максимизирате вашиот простор.Нерѓосувачки Кука можете Да го инсталирате во хотелската соба, салонот, спалната соба, канцеларијата, домашните простории за перење, помошни простории, плакари, гаражи и други места.куки во форма на буквата с За закачување Оваа ставка е закачалка за монтирање на ѕид за пеглање, многу погодна за држење на таблата за пеглање во повеќето стилови.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи