.

.

New
Неродеко 3 Четка За Чистење Шишиња За Бебиња Силиконски Чистач За Шишиња Чиста Алатка За Домаќинство

Неродеко 3 Четка За Чистење Шишиња За Бебиња Силиконски Чистач За Шишиња Чиста Алатка За Домаќинство

DEN 460.80

Стока
Во продавницата

Силикон. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЧЕТКИ за ЧИСТЕЊЕНема да се грижите за миризливите сунѓерски влакна. Флексибилна ЧЕТКА за ЧИСТЕЊЕ користи Совршена алатка За чистење за чистење шише за бебиња, спортско шише, шише со пиво, чаши за вино, долги чаши, вакуумска кригла, шише за патување, режач на пиво, вазни или тенџере за кафе. Шише овие четки за чистење шишиња се неопходни за секоја мајка. средство за чистење шишиња. ЧИСТЕЊЕ на ШОЛЈАчетката за шишиња Со Вода е изработена од материјал, кој е издржлив за луѓето да го користат цело време. БЕБЕ ЧЕТКА ШИШЕтие можат да ги одржуваат вашите омилени вазни, шишиња со вода, тегли со вода, мешалки и стакларија чисти и без гребење. Силикон. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЧЕТКИ за ЧИСТЕЊЕНема да се грижите за миризливите сунѓерски влакна. Флексибилна ЧЕТКА за ЧИСТЕЊЕ користи Совршена алатка За чистење за чистење шише за бебиња, спортско шише, шише со пиво, чаши за вино, долги чаши, вакуумска кригла, шише за патување, режач на пиво, вазни или тенџере за кафе. Шише овие четки за чистење шишиња се неопходни за секоја мајка. средство за чистење шишиња. ЧИСТЕЊЕ на ШОЛЈАчетката за шишиња Со Вода е изработена од материјал, кој е издржлив за луѓето да го користат цело време. БЕБЕ ЧЕТКА ШИШЕтие можат да ги одржуваат вашите омилени вазни, шишиња со вода, тегли со вода, мешалки и стакларија чисти и без гребење. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на четка за силиконски шишиња-Големина : 3, 50Х3, 50Х38, 00см/ 1, 38Х1, 38Х14, 93ин - тие се многу еластични и немаат штета на површината на чашите . - Овие четки за чистење шишиња се неопходни за секоја мајка. - Материјал : Силикон-Користете ја силиконската четка за да ги одржувате вашите садови, шишиња, спортски шишиња, шишиња за бебиња, инфузери, колби, термози, цевки, пумпи за гради, кујнски апарати и многу повеќе, санитарни чисти. - Тие можат да се користат за чистење на дното на чашите поради неговата долга рачка, погодност и добра за употреба. - Постои дупка во рачката на четката, можете да ја на ѕидот за да заштедите простор. Стоки Информации Шише Овие четки За чистење шишиња имаат долга и удобна рачка за нелизгање.Повеќенаменски Четки за Чистење - способна рачка за лесно складирање, што може да заштеди повеќе кујнски простор.Шише со четка за бебиња Произведено со супериорни материјали кои се безбедни и безбедни.Сипи Чаша Чистење влакна со висока густина, тие можат целосно да ги четкаат сите мртви агли.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи