.

.

New
АБУФАН 4 Комплети Кршен Мраз Пакет Алатки За Домаќинство Самостојни Алатки Мраз Чекан Мраз Дробење Торба Посветен Мраз Кеси Скршена Торба Железо Мраз Чекан

АБУФАН 4 Комплети Кршен Мраз Пакет Алатки За Домаќинство Самостојни Алатки Мраз Чекан Мраз Дробење Торба Посветен Мраз Кеси

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

ПОСВЕТЕНИ ВРЕЌИ СО КРШЕН МРАЗ задолжителна класика за вашата колекција барвер или бармен. Количината може да ги задоволи вашите барања. СУШЕН МРАЗ ДРОБЕЊЕ ТОРБА материјалот е безбеден и издржлив, што е отпорност на абење и практичен за временска употреба. КРШЕН МРАЗ пакети овие алатки ви помагаат да го намалите лизгањето при кршење коцки мраз и лесно да ги поправите коцките мраз. ТКАЕНИНА СМАЧКАНА ТОРБА Усвојување Од Добар и Безбеден Материјал, Кој е Лесен, со Исклучителна и Добра Изработка. КЕСА За ДРОБЕЊЕ и ЧЕКАН Ледената кеса е преклоплива за лесно складирање и не зазема премногу простор. Едноставен дизајн, но практичен за употреба. ПОСВЕТЕНИ ВРЕЌИ СО КРШЕН МРАЗ задолжителна класика за вашата колекција барвер или бармен. Количината може да ги задоволи вашите барања. СУШЕН МРАЗ ДРОБЕЊЕ ТОРБА материјалот е безбеден и издржлив, што е отпорност на абење и практичен за временска употреба. КРШЕН МРАЗ пакети овие алатки ви помагаат да го намалите лизгањето при кршење коцки мраз и лесно да ги поправите коцките мраз. ТКАЕНИНА СМАЧКАНА ТОРБА Усвојување Од Добар и Безбеден Материјал, Кој е Лесен, со Исклучителна и Добра Изработка. КЕСА За ДРОБЕЊЕ и ЧЕКАН Ледената кеса е преклоплива за лесно складирање и не зазема премногу простор. Едноставен дизајн, но практичен за употреба. Пакетот Вклучува 4 x Мраз Торба 4 x Мраз Лажичка 4 x Мраз Чекан 4 x Клип Карактеристики-Усвојување од добар и безбеден материјал, кој е лесен, со извонредна и добра изработка луис мраз торба. - Големина : Околу 26, 00Х7, 00Х5, 00см/10, 22Х2, 75Х1 дробилка за дрвени чекани. - Боја : Како што Е Прикажано дрвен чекан за мраз - извадете ги кршените коцки мраз директно од торбата, колку се погодни дрвена лента за чекан. - Овие алатки ви помагаат да го намалите лизгањето при кршење коцки мраз и лесно да ги поправите коцките мраз мини клешти за шеќер. - Погоден за кршен мраз, бонбони, ореви, грав, брашно, добра помош во Домашната кујна Дрво Чекан. - Материјал : Крпа, дрво, пластика, железна кршена кеса за мраз - Ставете ги коцките мраз во вреќа со мраз и скршете ги, така што вашата работна површина нема да стане неуредна.Информации за стокитедомашни кеси за мраз тие не се погодни само за домови, туку и за барови.Алатка За келнер Овие алатки за кршен мраз нема да ја навлажнат вашата работна површина кога удирате во големи коцки мраз, а исто така можат да ја заштитат вашата работна површина од оштетување со чекан.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи