.

.

New
Неблагодарна работа Наклон Тренингот Електрични Одење Неблагодарна Работа Преклопен Неблагодарна Работа За Трчање Одење Џогирање Вежба За Трчање И Одење Џогирањ

Неблагодарна работа Наклон Тренингот Електрични Одење Неблагодарна Работа Преклопен Неблагодарна Работа За Трчање Одење Џогирање

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопување. Оваа преклопна неблагодарна работа може да се пофали со компактен отпечаток и брз дизајн на преклопување со удобни транспортни тркала за движење без проблеми. Можете или да го чувате во вашата дневна соба, студија, мал агол или под креветот. ② ●Доживотна рамка● овозможува долготрајна употреба.Брзина која се движи од 0,8 до 12 км/ч, помагајќи ви да ги исполните вашите повеќекратни цели (Проширете ги димензиите)52"Л*24"W*40"H Површина на Трчање 15, 8" х 43,3" Тежина способност240lb. ● ① Наклонета Неблагодарна Работа ● одличната неблагодарна работа е опремена со 12 автоматски програми и 3 режими, изберете ја најудобната програма според статусот на вашето тело. € ®Трифазно прилагодување на наклонот ● функционалниот лцд-монитор продолжува да ги следи вашите податоци додека вежбате, вклучувајќи брзина, време, растојание, калории и отчукувањата на срцето. Овозможувајќи ви да го следите отчукувањата на срцето за време на тренингот. ● ●Лесна Инсталација●процесот на инсталација може да заврши во рок од половина час. Сите алатки се вклучени во пакетот. Можете да го започнете вашиот план за обука веднаш штом ќе пристигне пакетот. Опис На производот Преклопна Неблагодарна Работа Со Безбедносна Брава, Лцд Монитор, Материјал За Внатрешна Активност : Боја Од Нерѓосувачки челик : Црна Функција : Декорација За Здравје И Фитнес : Со Безбедносна брава Броеви на пакет : 1 Потребно Собрание : Да Целокупната Димензија На Производот : (Прошири димензии)52"Л*24"W*40" H Инчи Димензија На Пакетот : 56.69 * 26.38 * 9.45 инчи тежина на Пакетот : 80,69 фунти Работна површина : 15,8" х 43,3 " Брзина : 0,8-12км/ч Вкупна Тежина На Производот : 76лб тежина способност : 240лб.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи