.

.

New
Најк Унисекс Трчање/Џогирање Чевли

Најк Унисекс Трчање/Џогирање Чевли

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Гумен ѓон. Најк комбинираше две генерации технологија Ер Макс-Ер Вапормакс и Ер Макс 360 за да создаде нова силуета : Воздушна Вапормакс 360. Комбинацијата На Vapor Max sole, која го помина своето деби во 2017 година со врвот На Air max 360 од 2006 година, Air Vapor Max 360 вклучува две генерации влијателна технологија На Најк. Елегантен и брз, горниот дел е верна репродукција на изненадувачкиот Воздух Макс 360 благодарение на ребрестата текстура и закривените линии.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи